Smarta.ee blogi

Kolm lahedat nutikinki, mis teeks koolilõpetaja õnnelikuks

Lõpetamiste hooaeg on kätte jõudmas ja traditsiooniline on lõpetajale ka midagi kinkida. Kui aga ümbrik ja lill tunduvad liialt igavad, siis valides ühe neist kolmest nutikingist saad massist eristuda ja kinkidalõpetajale ka midagi reaalselt praktilist.

Vinge akupank, telefoniümbris ja laadimisjuhe

Kui lõpetaja on iPhone’i kasutaja, siis saad lõpukingiks valida stiilse telefoniümbrise, akupanga ja laadimisjuhtme komplekti. Huvitavate ja uudsete disainidega korpused ning akupangad on nii ilusad kui praktilised. Valikus on ohtralt erinevaid disaine, seega leiab kindla peale mõne, mis sobib just konkreetse lõpetaja iseloomuga.

Komplekt maksab 89 eurot ning soetada saad selle siit.

Omapärane telefonikorpus

Kui komplekti järele vajadust pole, siis võib valida lõpukingiks ka lihtsalt ägeda telefonikorpuse või suisa telefoniridiküli, mis seadet korralikult kaitseb. Smarta tootevalikust leiab ohtralt erinevaid korpuseid, kuid lõpetamiseks võiks kaaluda näiteks seda lahedat lillelist korpust või seda telefonikotti.

Kõigekindel telefonikodu

Kui aga kingisaaja on aktiivsem inimene, siis sobiks talle ideaalselt OtterBoxi kukkumiskindel korpus koos ekraanikaitsmega. See korpus peab vastu pea kõigele, seega on tegu ideaalse kingitusega lõpetajale, kellele meeldib käia vabal ajal metsas müttamas või rattaga rallimas.

Korpuse saab hankida siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.