Smarta.ee blogi

Kolm juhtmevaba laadijat, mis muudavad su elu oluliselt mugavamaks

Nutitelefonid mängivad meie eludes aina suuremat rolli, kuid kasutuse tõusuga pole kaasa jõudnud akud, mis kipuvad tihtilugu keset päeva tühjaks saama. Selleks, et probleemiga võidelda, tulevad appi juhtmevabad laadijad, kust saab päeva jooksul pidevalt voolu ammutada, või mugavad laadimisdokid, mis laevad ühekorraga kõik nutiseadmed täis.

Siiski on oluline tähele panna, et ostaksid vaid teada kvaliteediga laadijaid, kuna vastasel juhul võib asi lõppeda nutiseadme purunemisega, veelgi hullemal juhul põlenguga.

Kui soovid just korralikku laadijat, mis täidab kõik vajadused, siis tasub vaadata Xtormi tooteseeria poole.

Võimas juhtmevaba kiirlaadija

Kui soovid kontoris olles telefoni laua peal hoida, siis ei tasu seda lihtsalt lauale asetada. Parem hangi endale mugav juhtmevaba kiirlaadija, mis samal ajal ka telefoni akut täidab. Qi-laadimistehnoloogiat ühendava laadija puhul ei pea telefoniga ühendama ühtegi kaablit: aseta vaid juhtmevabat laadimist toetav telefon alusele ning see täitub kui võluväel.

Kui on vaja aga jälle laua tagant minema tõtata, saad haarata telefoni ja muretult lahkuda.

Laadija võimsuseks on kümme vatti, seega on see konkureerivatest toodetest kuni kaks korda võimsam, täites aku ülikiirelt. Lisaks sellele näeb laadija hea välja, ei võta laual kuigi palju ruumi ning hoolitseb ka selle eest, et telefon laualt maha ei libiseks.

Uuri toodet siit.

Juhtmevaba laadijaga akupank

Kui soovid ammutada energiat liikvel olles, siis tuleb appi akupank, mis pakub samuti juhtmevaba laadimise võimekust. Selle asemel, et kanda kaasas nii akupanka kui ka kaableid, et see toode kõik-ühes lahendus ehk pead vaid akupanga välja võtma, telefoni sellele asetama ning telefoni aku saabki uue hingamise.

Akupanga mahutavuseks on 8000 mAhi ehk keskmise telefoni aku saab sellega täita kaks-kolm korda. Lisaks sellele näeb see muidugi ka hea välja.

Uuri akupanga kohta lähemalt siit.

Lae kõike korraga

Kui aga sinu elamises leidub suur hulk erinevaid nutiseadmeid, mis vajavad laadimist, siis võid õige pea avastada, et pistikupesad on otsa saamas, kuna iga vidina jaoks on vaja pista seina adapter, mille külge kinnitada USB-kaabel. Selleks, et kaablisodi vähendada, tuleb appi Xtormi laadimisjaam.

Korraga saab laadida kuni seitset seadet, samuti on võimalik kasutada kiirlaadimist. Viis seadet saab ühendada tavaliste USB-kaablite abil, ühe USB-C kaabli abil ning kõige tipuks saab ühe telefoni või muu nutiseadme asetada laadimisjaama peale, kasutades seega ära juhtmevaba laadimist.

Pistes laadimisjaama näiteks voodi kõrvale või diivani käetoele, saad lihtsa vaevaga akud täita, ilma, et peaksid muretsema pistikuruumi pärast.

Hangi laadimisjaam endale siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.