Smarta.ee blogi

iDeal of Sweden suvekollektsioon on saabunud!

iDeal of Sweden suvekollektsioon on saabunud!

iDeal of Sweden on lansseerinud suvise kollektsiooni. Selles on viis uut suvist telefoniümbrist, mis kõik on inspireeritud värskeimast hooaja rõivamoest.

Vintage Tulips – pastelsed toonid on selle suve suur trend. Klassikaliselt kaunis aksessuaar, mis sobib kaunistama igal hooajal outfit’i.

Flower Meadow – suvemoes läbivalt aktuaalne lilleornamentika loob südasuvise meeleolu. Südasuviselt kauni aksessuaariga saad anda oma outfit’ile silmatorkava nüansi.

Pineapple Bonanza – ananass on moelavadel olnud juba pikalt ning on jätkuvalt tegija nii rõiva- ja aksessuaarimoes kui ka interjööri disainis.

One in A Melon – tõeliselt suvise meeleoluga aksessuaar! Selle suve aksessuaarimaailmas on arbuus selgelt oma koha leidnud, olles pildis rõivaste prindis. Samuti on viil arbuusi käekotina vahva suvine moeleid.

Statement Florals – rohkete lilledega punasest kangast rõivaid leidub iga endast lugupidava moekaubamärgi tootevalikus. See muster on sel suvel väga suur trend.

Kõik iDeal of Sweden moekollektsiooni telefoniümbrised on magnetiga ning neid on väga lihtsalt võimalik kasutada koos iDeal of Sweden kollektsioonis oleva suvise väikese käekotilaadse Mayfair Clutch’i ja rahakottümbristega. Magnetiga telefoniümbrist on võimalik kasutada ka magnetiga autohoidikuga. Ümbrisega toimib ka juhtmevaba laadimine.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.