Smarta.ee blogi

Eestisse jõudis unikaalne seade, millega saab iga ekraani katta kaitsekilega

Elektroonika- ja telefonipoodide suureks probleemiks on erinevatele telefonidele kaitsekilede ning korpuste pakkumine. Jaekaubandusega tegelenud ettevõtjad teavad, kui raske on klientidele pakkuda just nende telefonile sobivat kvaliteetset ekraanikaitset. Sama on korduvalt kogenud ka kliendid, kes suure tõenäosusega aasta pärast telefoniostu ei leia poest enam enda telefonile sobivat ekraanikaitset.

Jaeketid ei pea seadme eest maksma ning kasutamine on kiire

Müüjaid ja kliente vaevavale murele pakub lahendust Zaggi poolt toodetud unikaalne seade, millega saab praktiliselt igale telefonile lõigata ekraanikaitsekile. Üks selline seade on SmartEST Baltics OÜ abil leidnud oma tee Eestisse. Kuigi Zagg on ettevõte, mis toodab ja müüb erinevaid nutiseadmete kaitseümbriseid ja kaitsekilesid ning klaase, siis antud seade ei ole otseselt müügiks mõeldud.

Koostöös Zaggiga pakub SmartEST Baltics OÜ seadme kasutamise õigust jaekettidele. Kui seadet kasutav pood suudab sellega nädalas müüa klientidele kindlaks määratud arvu kaitsekilesid, siis on selle kasutamine poe jaoks tasuta. Seadme eesmärk on vähendada poodides olevat erinevate telefonide kaitsekilede koguseid ning pakkuda lahendust ka neile klientidele, kes on endale ostnud telefoni, mille jaoks ei ole poes kaitsekile pakkuda.

Ühe kaitsekile lõikamine võtab aega ligikaudu kümme sekundit ning seejärel on ta seadmele paigaldamiseks valmis. Kogu protsessile kulub vaid loetud minutid.

Lahendus ka kõige veidrama telefoni omanikule

Ekraanikaitsekilega kaasneb eluaegne garantii, mis kestab seadme eluaja jooksul. Eluaeg loetakse lõppenuks seadme edasimüümisel. Lisaks telefonidele saab selle abil kaitsekilesid luua ka süle- ja tahvelarvutite, nutikellade ja ka tavaliste kellade ning muude seadmete tarbeks. Telefonile mõeldud ekraanikaitsekile läheb kliendile maksma 15 kuni 25 eurot, mis oleneb kaitseomadustet.

Seadme juhtimine käib üle äpi, kuhu on lisatud suurel hulgal erinevate seadmete mõõtmeid, mille abil saab kaitsekile välja lõigata. Äppi lisandub igapäevaselt uusi seadmeid, keskmiselt võtab lisamine aega 48 tundi ja selle eest vastutab Zagg, mis võtab seadmest vajalikud mõõdud, loob kile ning katsetab selle ka ära.

Äppi on lisatud ka selliste tootjate seadmeid, mis ei ole Eesti turul müügilgi ehk selle abil saab ka kõige veidrama telefoni omanik ekraanile kaitsekile. SmarEST Baltics OÜl on käimas läbirääkimised erinevate Eesti jaekettidega, et nad hakkaksid Zaggi unikaalset seadet kasutama.

Täiendav informatsiooni saamiseks saab pöörduda aadressile andrus@smarta.ee või 5069073.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.