Smarta.ee blogi

Adidas Originals Adicolor nutiseadmete aksessuaarid

Adidas Originals nutiseadmete aksessuaaride selle kevade kollektsioon on inspireeritud Adicolor rõivakollektsioonist.

Mis on Adicolor ja kust see tuleb*? 

Seitsmekümnendatega alguse saanud Adicolor kontseptsioon kasvas kõige jõudsamalt koos 1980-ndate keskkonnaga, kus tänavakunstist ja grafitite loomisest said sünonüümid. Loovus ja eneseväljendus said julgustust 1983. aastal välja tulnud kollektsiooniga, kus valgete Adidase jalatsitega pandi kaasa julgetes toonides markerid, millega inimesed said ise enda jalatseid disainida. Tänapäeval on Adicolor kontseptsioonil täiesti uus kontekst – see on ajatu ja ning tehtud sobivaks igale kultuurile.

Adicolor’ist sai “nimi”

Adidase areng läbi aegade ja koostöö paljude tuntud tänavaartistide ja popikoonidega on kujundanud Adidase rõivaid ja jalatseid. 2007. aasta Adicolor jalatsikollektsioon paistis silma tänu julgetele värvidele, kvaliteetsetele materjalidele ja tekstuuridele. Adicolor’ist sai tuntud nimi ilma et nad oleksid ise selleks midagi eraldi teinud.

Adicolori kapuutsiga ja kapuutsita dressipluusid ja jakid 

Pole vahet, kas tegu on erekollase riideesemega või kuuma punase dressipluusiga, kolme triibuga erksad värvid jätavad lõbusa ja sooja efekti. Adicolor toob inimesteni mängulise ja omanäolise kontseptsiooni, mis on saanud palju sügavama tähenduse. Adicolor on kontseptsioon, mis alati katsetab ilma et end liialt tõsiselt võtaks.

Allikas www.adidas.com

Viimaste aastate Adidase suur populaarsuse tõus ei ole jäänud kellelgi märkamata. Kui eelmise hooaja Adidase jalatsid ootavad väljavahetamist, siis Adicolor uuest kollektsioonist on võimalik leida punaseid, kollaseid või hoopis rohelisi jalanõusid. Et outfit oleks silmatorkav ja täiuslik, siis tasub investeerida ka Adicolor kollektsioonis olevasse telefoniümbrisesse. Suurima valiku Adidas Originals aksessuaare leiate smarta.ee veebipoest.

Adidas Originals ja Adidas Performance nutiseadmete aksessuaaride maaletooja Baltikumis on SmartEST Baltics OÜ.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.