Elke Mööbli blogi

Unusta jõulustress! Need stiilsed komplektid rõõmustavad iga disainihuvilist

Noka ja sangadega nimetähega kruus. Tootja Design Letters.Foto: Andres Treial

Kingistressi leevendamiseks leiab ELKE Mööblist erinevaid kinkekomplekte, kuhu kuuluvad kõige popimate Taani sisustusbrändide tooted, mis igat disainihuvilist rõõmustavad. Kingitusi saab osta ELKE Mööbli sisustussalongist (Tedre 55, Tallinn).

Hea sõber rõõmustab kindlasti nimetähega Design Lettersi nimetähega MyCharger telefonilaadija üle, millele saab juurde valida õige otsikuga MyCable laadimisjuhtme. Valikust leiab Apple’i ja ka teistele tootjate seadmetele mõeldud otsikutega juhtmeid. Kingitus väärtusega 46 eurot on müügil hinnaga 35 eurot.

Nimetähega MyCharger laadija ja kirjaga MyCable laadimisjuhe. Tootja Design Letters.Foto: Andres Treial

Sama personaalselt mõjub ka stiilne Design Lettersi nimetähega pinal koos nimetähega pastakaga. Alternatiivina on valikus ka Create, Work või Study kirjadega pinal ja Love, Work või Hello pastakas. Sobiva kombinatsiooni saab ise kokku panna. Komplekt väärtusega 50 eurot on müügil hinnaga 35 eurot.

Nimetähe ja kirjadega pastakad ning pinalid. Tootja Design Letters.Foto: Andres Treial

Köögis askeldada armastavale lähedasele sobib ülihästi komplekt, mis koosneb ferm LIVING Asymmetric lõikelauast, ferm LIVING Blend köögirätikust ja retromõjutustega HAY köögikääridest. Kingitus väärtusega 40 eurot on müügil hinnaga 29 eurot.

Asymmetric lõikelaud, Blend köögirätik ja köögikäärid. Tootjad ferm LIVING ja HAY.Foto: Andres Treial

Heaks ideeks on ka Design Lettersi nimetähega valge keraamiline kruus koos valge köögirätikuga. Kingitus väärtusega 28,50 eurot on müügil hinnaga 21 eurot.

Nimetähega kruus ja köögirätik. Tootja Design Letters.Foto: Andres Treial

Tee austajale on ideaalne valik komplekt, kuhu kuuluvad Menu teekann ja teed soojas hoidev Menu teekannusoojendaja. Kingitus väärtusega 105 eurot on müügil hinnaga 85 eurot.

Teekann ja teekannusoojendaja. Tootja Menu.Foto: Andres Treial

Praktilise meelega sõbrale leiab komplektid, kuhu kuuluvad ajatu vahvlimustriga ferm LIVING kahes suuruses Organic rätikud või Design Lettersi kleepsudega varustatud järgmise aasta seinakalender koos termospudeliga. Kinkekomplekte väärtuses 58 ja 57 eurot saab detsembris kingiks soetada 45 euroga.

Organic rätikud. Tootja ferm LIVING.Foto: Andres Treial
Seinakalender ja termospudel. Tootja Design Letters.Foto: Andres Treial

Väikestele disainisõbrale leiab ELKE Mööbli valmiskinkide valikust kaks Design Lettersi toodetega komplekti. Üheks on nimetähega valge joogitops koos sangade ja nokaga kaanega. Teiseks valikuks on natuke suurematele mõeldud numbritega nõude- ja tähtedega söögiriistade komplekt. Kõik tooted on valmistatud vastupidavast melamiinist. Kingitused väärtustega 28 eurot ja 65 eurot on müügil hinnaga 21 eurot ja 45 eurot.

Noka ja sangadega nimetähega kruus. Tootja Design Letters.Foto: Andres Treial
Nõude- ja söögiriistade komplekt. Tootja Design Letters.Foto: Andres Treial

Kõiki komplektides olevaid sisustusaksessuaare saab soovi korral soetada ka üksikult. Kui aga valik väga raskeks osutub, tasub kingikotti poetada ELKE Mööbli kinkekaart.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.