Elke Mööbli blogi

See efektne valgusti garanteerib, et saaksid ka avalikus kohas piisavalt privaatsust

Under The Bell valgusti, Nerd toolid, Base söögilaud. Tootja Muuto

Laelamp ei ole ammu enam lihtsalt valgust andev pirniga toode. Ammugi ei ole seda suurt avatud vihmavarju meenutav Under The Bell valgusti Muutolt, mis läbis äsja värskenduskuuri.

Varem oli Under The Bell saadaval vaid ühes suures versioonis – kupliga, mille diameetriks ligi meeter. Uudisena lisandus sügisel valikusse ka pea poole väiksem mudel, mille kupli läbimõõduks on 55 sentimeetrit. Suuruse valikud ja uus valge värvitoon muudavad valgusti võrreldes varasemaga kodusesse interjööri veelgi sobivamaks.

Under The Bell valgustid, Workshop toolid, Base söögilaud, Mimic peegel. Tootja Muuto

Valgusti taga on nimekad disainerid Boris Berlin ja Aleksej Iskos Taani disainibüroost Iskos-Berlin, kellel tekkis idee toote loomiseks väga praktilisest vajadusest. Nimelt soovisid nad väljas söömas käies luua laua ümber ala, mis kuulub vaid selle taga istujatele. Ideest sündis Under The Bell, mis täidab oma esialgset eesmärki suurepäraselt – kuju, mõõtmed ja materjal toetavad seda, et valgusti loob enda alla kaitsva privaatse ruumi.

Under The Bell valgusti, Nerd toolid, Base söögilaud. Tootja Muuto

Under The Bell on valmistatud vildist, mis muudab valgusti väga mitmekülgseks. Lisaks hubase valguse andmisele aitab valgusti ruumis müra summutada ja parandada seeläbi akustikat. Seetõttu on Under The Bell väga heaks valikuks avalikes ruumides ja kontorites.

Under The Bell valgustid, Fiber toolid, 70/70 laud, Folded riiul. Tootja Muuto

Kuigi valgusti on disainilt eristuv ja pilkupüüdev, suudab ta ümbritseva interjööriga üheks kauniks tervikuks sulanduda.

Under The Bell valgusti, Fiber toolid, Split söögilaud, Ply vaip. Tootja Muuto

Erinevas suuruses ja värvitoonis Under The Bell valgustitega saab lähemalt tutvuda ELKE Mööbli sisustussalongis Tallinnas aadressil Tedre 55. Oktoobri lõpuni saab Under The Belliga kaasa kingituseks ajatu disainiga Silent vaasi Muutolt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.