Elke Mööbli blogi

Nende lillepottidega saad luua nii tuppa, rõdule kui terrassile lopsakaid oaase

Sangadega taimekast. Tootja ferm LIVING

Taimi ja lilli ei saa kunagi olla liiga palju. Õnnelikud on need, kellel on käsutuses ilus suur aed, kus nautida praegust rohelist aega. Kui seda aga pole või õuepinda napib, saab luua lillepottidega ka tuppa, rõdule ja terrassile mõnusalt lopsakaid oaase. Palju ilusaid potte leiab ELKE Mööbli sisustussalongidest.

Menu Wire lillepottidesse saab istuda nii väiksemaid kui ka suuremaid taimi. Lillepotihoidjad on saadaval kolmes kõrguses, tänu millele saab paigutada taimi erinevatele tasanditele ja suurendada seetõttu lopsakuse muljet. Wire lillepotte saab hoida praegusel suvehooajal edukalt õues.

Wire Pot lillepotid. Tootja Menu

Ühtmoodi hästi sobivad tuppa ja õue HAY lillepotid, mis on valmistatud väga vastupidavast tehiskivist ning näevad väga tõetruult head välja. Lillepotid on saadaval väga mitmes suuruses ja pea kõigis trendivärvides, mis sobivad omavahel kõik väga hästi kokku. Seetõttu on kombineerimisvõimalusi lõputult. P.S. HAY lillepottidele kehtib juunis ELKE Mööblis -10% kuu toote soodustus.

Alusega lillepotid. Tootja HAY

Puitmaterjali eelistajale on heaks valikuks Cane-line’i tiikpuust taimekastid, mis mõeldud eelkõige õue, kuid sobivad väga hästi ka tuppa. Valikus on erinevad suurused.

Taimekastid. Tootja Cane-line

Tubaseks kasutamiseks mõeldud suurematest taimekastidest leiab Bolialt Botanique lillepotid. Metallist jalgadel keraamilised potid on ideaalsed ka suurtele taimedele. Valikus on kolm diameetrit ja kaks värvitooni, mida saab omavahel väga edukalt kombineerida.

Botanique lillepotid. Tootja Bolia

Kui on soov mitu taime kõrvuti näidata, on heaks lahenduseks elegantsed ferm LIVINGu jalgadel taimekastid, mis lisavad korraga rohkelt rohelust. Valikust leiab ka sangadega taimekastid, mida on hea paigutada aknalaule või riiulisse.

Jalgadel taimekast. Tootja ferm LIVING
Sangadega taimekast. Tootja ferm LIVING

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.