Elke Mööbli blogi

Riiul, mis muudab inimesed paremaks

Disainer Johan van Hengel ja Folded riiulid.

Muuto valikust leiab eriilmelised Folded riiulid, mis sobivad kasutamiseks kõikjal kodus – köögis, esikus, kodukontoris, vannitoas, öökappide asemel magamistoas ja mujalgi.

Folded riiulid. Tootja Muuto.

Metallist riiulite inspiratsioon tuli disainer Johan van Hengelil kihtidest ja varjudest. Tema sõnul on just kihilisus see, mis muudab Folded riiulid omapäraseks – keeratud nurgad muudavad riiuli kihiliseks ja kihid muutuvad, kui sinna asju peale asetada.

Folded riiulid ei ole päris klassikalised riiulid, sest sinna ei mahu just ülemäära palju asju. Sellegipoolest on tegu praktilise riiuliga, mis on varustatud ka kahe riputuskonksuga. Tänu oma kitsusele (mis on maksimaalselt 12cm) on Folded väga heaks valikuks seal, kuhu tavaline riiul ei mahu või kuhu suuremat riiulit ei tahaks panna.

Folded riiulid. Tootja Muuto.

Hengeli arvates on Folded riiulite üheks suureks plussiks see, et riiul distsiplineerib ka kaootilist inimest korda hoidma. Kuna tooted on riiulis väga hästi näha, mõjub Folded esteetiliselt vaid siis, kui iga asi on kenasti omal kohal.

Folded riiul, Framed peegel, The Dots ja The Dots Metal nagid. Tootja Muuto.

Muuto Folded riiulid on saadaval kolmes suuruses ja neljas värvitoonis. Tutvu Folded riiulitega ja teiste Muuto toodetega ELKE Mööbli kodusisustussalongis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.