Elke Mööbli blogi

Lillepotid, mis muudavad sind kohe taimefänniks

Seinale kinnitatavad Wall Box taimekastid. Tootja ferm LIVING

Rohelus toas on juba aastaid palavalt armastatud sisustustrend, mis kogub järjest rohkem poolehoidu. Moes olevad taimed ulatuvad seinast seina – alates dekoratiivsetest lilledest kuni kõrrelisteni. Uuemaks trendiks on köögiviljad, mida saab väga edukalt ka potis kasvatada.

Kui lillepottide varu vajab uuendamist, tasub sammud seada ELKE Mööbli sisustussalongi, kust leiab rohkelt uusi lemmikuid, mis muudavad sind kohe suureks taimefänniks.

Kahes suuruses ja mitmes kaunis pastelses värvitoonis ferm LIVING Bau lillepotid sobivad ühtmoodi hästi nii väiksematele kui ka päris suurtele taimedele. Tänu jalgadele sobivad need ka põrandaküttega kodudesse, kus muidu ei saa lillepotte põrandale panna. Bau potid ei karda külma, mistõttu saab neid ka õues kasutada.

Bau lillepotid ja Bau kastekann. Tootja ferm LIVING

Sel kevadel täienes ferm LIVINGu Bau sari rõdudele mõeldud Bau Balcony Box taimekastidega, mis on sarnaselt sama sarja lillepottidega saadaval ilusates toonides. Paraja suurusega taimekaste on rõduäärele kerge kinnitada.

Bau Balcony Box taimekast. Tootja ferm LIVING

Menu Wire lillepottidesse saab istuda nii väiksemaid kui ka suuremaid taimi. Lillepotihoidjad on saadaval kolmes kõrguses, tänu millele saab taimi erinevatele tasanditele paigutada ja suurendada seetõttu lopsakuse muljet. Wire lillepotid on mõeldud toas ja õues kasutamiseks.

Wire Pot lillepotid. Tootja Menu
Wire Pot lillepott. Tootja Menu

Lopsakaid oaase saab luua ka ferm LIVING uute Hourglass lillepottidega. Efektselt suurtes mõõtudes volüümikaid metallist lillepotte saab kasutada mõlemat pidi, mis võimaldab luua rohelust mitmel tasandil. Sarnaselt Menu Wire lillepottidele saab Hourglasse kasutada toas ja õues.

Hourglass lillepott ja Dora stange. Tootja ferm LIVING
Hourglass lillepotid ja Bau kastekann. Tootja ferm LIVING

Ajatuks valikuks on ferm LIVING jalgadel Plant Box taimekastid, mis on saadaval ristkülikukujulise ja ka ümmargusena. Valikust leiab ka sangadega taimekastid, mida on hea aknalaule või riiulisse paigutada, ning seinale kinnitatavad versioonid.

Jalgadel Plant Box. Tootja ferm LIVING
Hanging Deco Pot lillepott ja Plant Box Round taimekast. Tootja ferm LIVING

Sangadega Plant Box Small. Tootja ferm LIVING

Seinale kinnitatavad Wall Box taimekastid. Tootja ferm LIVING

Väiksemas ruumis, kus lillepotte ei saa panna aknalaudadele või põrandale, saab rohelust tekitada ferm LIVINGu valikusse kuuluvate lakke riputatavate Hanging Deco Pot lillepottidega.

Hanging Deco Pot lillepott ja Plant Box Round taimekast. Tootja ferm LIVING

Kõige laiemat suuruste- ja värvivalikut pakuvad tuppa ja õue sobivad HAY lillepotid, mis on valmistatud väga vastupidavast tehiskivist.

Lillepotid. Tootja HAY
Lillepott. Tootja HAY

Tutvu laia lillepottide valikuga ELKE Mööbli sisustussalongis (Tedre 55, Tallinn).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.