Elke Mööbli blogi

Ära istu pimeduses! Need üheksa lampi lisavad koju hubasust

Passepartout sarja valgustid. Tootja &tradition

Sügisesel pimedal ajal tõusevad lambid tähelepanu keskpunkti. Koju saab hubasust lisada sellega, kui kasutada ruumis erinevatel tasanditel valgust. Lisaks tavapärasematele lae- ja põrandalampidele tasub julgemalt kasutada näiteks seinalampe. Et valikut kergemaks teha, valisime välja üheksa erineva disainiga seinale kinnituvat valgustit, mille seast leiab sobiva mudeli igasse interjööri.

Kergelt ette nõjatuv Lean seinalamp Muutolt täidab oma funktsiooni suurepäraselt. Tänu neutraalsele disainile sobitub Lean paljudesse interjööridesse.

Lean seinavalgusti. Tootja Muuto

Sama efektiga on Caravaggio Read valgusti Lightyearsilt. Suureks plussiks on kuulumine laia tootesarja, kust leiab ka põranda-, laua- ja laevalgusteid.

Caravaggio Read seinavalgustid. Tootja Lightyears

Industriaalse disaini austajatele leiab rohkelt sobilikke seinavalgusteid DCW-lt. Üheks selliseks on näiteks Lampe Gras 304, mis sobib ühtmoodi hästi igasse ruumi.

Lampe Gras 304 seinalamp. Tootja DCW

Sarnase disainiga on HAY Noc seinavalgusti, mis on saadaval ka klamberkinnitusega.

Noc valgustid. Tootja HAY

Neile, kelle interjööri sobib rohkem klassikalisem valgusti, on heaks valikuks Copenhagen SC16 seinalamp &traditionilt, mis on sarnaselt Caravaggio Readiga osa suuremast valgustiperest.

Copenhagen SC16 seinalamp. Tootja &tradition

Selgelt eristuva disainiga seinalambiks on Cobra valgusti Gubilt. Lambi disain pärineb 1950ndatest, kuid see mõjub ka täna kaasaegsena.

Cobra seinalamp, Adnet peegel, Beetle tool. Tootja Gubi

Sarnase ümmarguse joonega on Radoni seinalamp Lightyearsilt. Valgustile lisab praktilisust liigutatav vari. Tänu sellele saab valgust suunata kas otse alla ja seetõttu muuta valgus intensiivsemaks, või seinale, et muuta see mahedamaks.

Radon seinalamp. Tootja Lightyears
Radon seinalamp. Tootja Lightyears

Mitmeid seinavalgusteid saab kasutada ka mujal. Üheks selliseks on Passepartout sari &traditionilt, mida saab kasutada lisaks seinale ka laes laelambina.

Passepartout sarja valgustid. Tootja &tradition

Sama tootja valgusti Journey muudab eriliseks võimalus kasutada seda nii seinas kui ka laualambina.

Journey seinalamp, Pavilion toolid, Amore peeglid. Tootja &tradition

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.