Elke Mööbli blogi

10 parimat meeleoluvalgustit aknalauale ja riiulisse

Flowerpot laualamp, Palette kirjutuslaud ja Catch tool – tootja: &tradition.

Üheks selle hooaja sisustustrendiks on ruumile hubasust lisavad meeleoluvalgustid. Selliseid lampe on hea kasutada lisaks juba olemasolevatele valgustitele aknalaual, riiulis, põrandal, öökapil, laual ja mujalgi. Selliselt tekib ruumis mitmekihiline valgustus, millega saab ka toa pimedamad sopid hubaselt valgeks muuta.

Kujult vanaaegset õlilampi meenutav JWDA meeleoluvalgusti Menult lisab tuppa pehmet ja hubast valgust. Tagasihoidlikule kujule ja materjalidele on kontrastiks lambi nupp, millega saab valgustugevust reguleerida just selliseks, nagu toas tarvis on. JWDA sobib ühtmoodi hästi öökapile, aknalauale või riiulisse.

Elegantses ja luksuslikus HAY Cloche (prantsuse keeles kelluke) laualambis moodustavad huvitava koosluse õrn kellukesekujuline lambikuppel ja robustne jalg, mis hoiab kergelt kaldus lampi kindlalt püsti. Cloche sobib lisaks lauale kasutamiseks ka riiulis või kummutil täiendava hubasuse loomiseks.

Cloche lamp – tootja: HAY.

Muuto kõige uuem toode, Tip valgusti on näide lihtsast, funktsionaalsest disainist, kus mängivad suurt rolli detailid. Pööratava varjuga lamp sobib kasutamiseks laualambina ja ka meeleoluvalgustina. Valgustil on ka dimmer.

Tip laualamp, 70×70 laud, Folded riiul ja Fiber tool – tootja: Muuto.

&traditioni Flowerpot valgusti disain pärineb disainimaailma suurkujult Verner Pantonilt. Lambist õhkub hipiajastu muretust, mängulisust ja naiivsust, samas mõjub ta ka ajatult ja kaasaegselt. Flowerpot on saadaval väga paljudes erinevatest läikivates värvitoonides, samuti on valikus ka rippvalgusti.

Flowerpot laualamp, Palette kirjutuslaud ja Catch tool – tootja: &tradition.

Turn On valgusti HAYlt mahub tänu väikestele mõõtmetele valgust andma ka riiulisse. Keeratav põhi toimib dimmerina, millega saab valguse tugevust reguleerida. Valida saab mitme värvitooni vahel.

Turn On valgusti – tootja: HAY.

Mängulise disainiga dimmeriga varustatud Control laualamp Muutolt sobib oma väikeste mõõtmetega kasutamiseks ka väiksematele pindadele. Värvitoonidest saadaval must, valge, hall ja punane.

Control meeleoluvalgusti, Framed peegel ja Reflect kummut – tootja: Muuto.

Ateljé Lyktani Plug laualamp on segu hubasust lisavast meeleoluvalgustist ja asjalikust laualambist. Plug on varustatud pistikupesaga ning on seetõttu suureks abiliseks neile, kel tihtipeale midagi kiirelt laadida tarvis.

Plug valgustid – tootja: ateljé Lyktan.

Cosy In White valgusti Muutolt on põrandale pannes heaks täienduseks või asenduseks põrandalambile. Samuti sobib valgusti igati ka riiulisse või lauale. Tugevast klaasist valmistatud lambi valgus on ühtlane ja pehme ning lisab tänu dimmerile ruumi just sellise tugevusega valgust, nagu parasjagu tarvis.

Cosy In White valgusti, Stacked riiulisüsteem ja The Dots seinanagid – tootja: Muuto.

Night Owl valgusti Lightyearsilt on tänu allapoole suunatud valgusele ideaalne täiendus öökapile, aknalauale, riiulisse või kummutile. Saadaval erinevad kupli ja jala toonide kombinatsioonid.

Night Owl valgusti – tootja: Lightyears.

Eristuva välimusega Pion valgusti HAYlt on valmistatud tulekindlast ja väga vastupidavast komposiitpaberist ning helendab tervest ulatuses. Pion on saadaval kahes suuruses, suurem valgusti on varustatud dimmeriga.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.